Muutosturva-asiantuntijat TE-toimistoissa

  • Porrassalmenkatu 29
    PL 74, 50101 Mikkeli
    0295 044 000

    Eija Ellonen
    0295 044 034
    eija.ellonen@te-toimisto.fi

  • Valtionkatu 1
    60100 Seinäjoki
    0295 046 500

    Elina Nurmela
    0295 046 601
    elina.nurmela@te-toimisto.fi

  • Kauppakatu 11
    PL 84, 15141 Lahti
    0295 041 500

    Marja Salmi
    0295 041 734
    marja-riitta.salmi@te-toimisto.fi

    Marika Englund
    0295 041 543
    marika.englund@te-toimisto.fi

  • Hallituskatu 7
    45100 Kouvola
    0295 042 000

    Leena-Maria Sevón
    0295 042 264
    leena-maria.sevon@te-toimisto.fi

    Anita Kirkkopelto-Marttila
    0295 042 087
    anita.kirkkopelto-marttila@te-toimisto.fi

  • Kalliokatu 4
    PL 70, 87101 Kajaani
    0295 039 000

    Anu Meriläinen
    0295 039 036
    anu.merilainen@te-toimisto.fi

  • Vapaudenkatu 55
    PL 400, 40101 Jyväskylä
    0295 046 000

    Jaakko Routavaara
    0295 046 180
    jaakko.routavaara@te-toimisto.fi

  • Valtakatu 16
    96200 Rovaniemi
    0295 039 500

    Katja Suopajärvi
    0295 039 669
    katja.suopajarvi@te-toimisto.fi

  • Pellavatehtaankatu 25
    PL 587, 33100 Tampere
    0295 025 500

    Leena Nieminen
    0295 045 516
    leena.e.nieminen@te-toimisto.fi

    Kirsi Miettinen
    0295 045 837
    kirsi.miettinen@te-toimisto.fi

    Kati Lammi
    0295 045 717
    kati.lammi@te-toimisto.fi

  • Kokkolan toimipaikka
    Pitkänsillankatu 15
    67100 Kokkola
    0295 056 000

    Anne Mäkipeura
    0295 056 120
    anne.makipeura@te-toimisto.fi

  • Torikatu 36 A (4. krs)
    PL 93, 80101 Joensuu
    0295 043 000

    Tiina Köngäs
    0295 043 003
    tiina.kongas@te-toimisto.fi

    Kaisu Nykänen
    0295 043 112
    kaisu.nykanen@te-toimisto.fi

  • Hallituskatu 36 B (BusinessAsema)
    90100 Oulu
    0295 056 502

    Käytä Turvaviesti-palvelua luottamuksellisten sähköpostien ja asiakirjojen lähettämiseen. Valitse vastaanottajaksi Pohjois-Pohjanmaan TE-toimiston kirjaamo.

    Turvaviesti

    Jaana Urpilainen
    0295 056 410
    jaana.urpilainen@te-toimisto.fi

    Mirja Kemppainen
    029505 6521
    mirja.kemppainen@te-toimisto.fi

  • PL 2000, 70101 Kuopio
    0295 043 500

    Mirja Vartiainen
    0295 043 709
    mirja.vartiainen@te-toimisto.fi

    Katja Pekkala
    0295 043 658
    katja.pekkala@te-toimisto.fi

    Liisa Kämäräinen
    0295 043 609
    liisa.kamarainen@te-toimisto.fi

  • Teljänkatu 5
    PL 61, 28101 Pori
    0295 045 000

    Juri Raikkerus
    029 504 5136
    juri.raikkerus@te-toimisto.fi

  • Koronaepidemiasta johtuen kaikki yt-neuvotteluesitykset ja ennakkoilmoitukset lomautuksista toimitetaan osoitteeseen muutosturva.uusimaa@te-toimisto.fi
    Yleisneuvontaa työnantajille lomautuksista 0295 040 002.

    Uudenmaan TE-toimisto
    PL 1003, 00521 Helsinki
    0295 040 000

    Tiina Louhelainen
    0295 040 463
    tiina.louhelainen@te-toimisto.fi

    Anne Marjaniemi
    0295 040 982
    anne.marjaniemi@te-toimisto.fi

    Marjaana Metso
    0295 040 513
    marjaana.metso@te-toimisto.fi

    Suvi Lindfors
    0295 040 454
    suvi.lindfors@te-toimisto.fi

    Milla Kot
    0295 041 224
    milla.kot@te-toimisto.fi

    Carita Gil
    0295 041 332
    carita.gil@te-toimisto.fi

    Essi Kaila
    0295 040 913
    essi.kaila@te-toimisto.fi

  • Itsenäisyydenaukio 2
    20800 Turku
    0295 044 500

    Annamari Saren-Koivu
    0295 044 765
    annamari.saren-koivu@te-toimisto.fi

    Heli Rantakare
    0295 044 735
    heli.rantakare@te-toimisto.fi